NAUJIENOS

"Flow Projects" naujienos: įvykiai, renginiai, įspūdžiai.


"Flow projects" judesio ir instaliacijų kūrinys "Sukurk save"

Performansas

Tarptautinė draugo diena su Užupio menininkais. 2017-11-29, 18.30 val. Muzikavimo erdvėje Flow projects performansas "Susikurk save". Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr.51, Vilnius.


Kiek kartų siekėte tobulumo ir idealiai, nepriekaiškingai norėjote atlikti darbus? Leiskite paklausti, o ką darėte, kuomet nepavyko? Baudėte save? Tuomet kokios buvo
pasekmės - migrena, savigrauža, nerimas?.. O ar leistumėte sau klysti ir priimti tai kaip natūralų procesą? Ar galėtumėte NEbūti savo standartų įkaitais?

Aš už Flow, už autentišką, tobulai netobulą gyvenimą, už buvimą savimi ir pagaliau už daugybę klaidų, kurios mus brandina. Visa tai ir dar daugiau noriu perteikti jums kūryba.

Viso renginio informaciją rasite : https://www.facebook.com/events/377942985998015/PILATES+ANTISTRESS programos pristatymas

RENGINYS NEMOKAMAS

Pristatome inovatyvią PILATES programą su integruota ANTISTRESS metodika, skirta fizinės ir emocinės sveikatos stiprinimui, figūros ir taisyklingos laikysenos formavimui. Įvadinio užsiėmimo metu:
• Susipažinsite su unikalia technika.
• Stebėsime jūsų kūno fizines galimybes ir įvertinsime problemines kūno vietas.
• Išsikelsime individualius tikslus, kurių sieksime treniruočių metu.
• Fizinius pratimus derinsime su atsipalaidavimu, kvėpavimo pratimais ir savęs pažinimu.

Užsiėmimus veda Jolita Vičinskienė - pilates, kalanetikos trenerė, judesio terapeutė, lektorė, kūrėja, "Flow projects" įkūrėja. BŪTINA išankstinė registracija: pasjolita@gmail.com, tel.(8-64) 12 9093, www.flowprojects.lt . Platesnė informacija Facebook renginio pristatyme .