VEIKLA IR TVARKARAŠČIAI

"Stiprus kūnas stiprina protą." T. Džefersonas

"FLOW" JUDESIO TERAPIJA

SVEIKATAI IR SAVĘS PATYRIMUI

Skatina fizinę, emocinę, kognityvinę, dvasinę ir socialinę asmens integraciją. Padeda sustiprinti raumenis, formuoti laikyseną,  atgauti psichologinę pusiausvyrą bei geriau pažinti savo kūno kalbą. Judesio terapija skirta: suaugusiems.

Užsiėmimus veda: terapeutė Jolita Vilčinskienė


PILATES, KALANETIKA

MALONIAM KŪNO LAVINIMUI

Saugios, integruotos metodikos, apimančios pratimus, skirtus kūno lavinimui bei emociniam balansui. Padeda esant sveikatos problemoms, tokioms kaip nugaros skausmas, netaisyklinga laikysena, nuolatinė įtampa ir kt., suteikia energijos ir atpalaiduoja.

Užsiėmimus veda: instruktorė Jolita Vilčinskienė

TVARKARAŠTIS

Tel. 864 12 9093

Informacija rengiama


Informacija rengiama


Renkamos grupės į "Flow" terapijos užsiėmimus užupyje.

REGISTRUOTIS GALITE ŽEMIAU ESANČIOJE FORMOJE, TEL.864129093 (skambinkite arba rašykite SMS), EL.PAŠTU flowprojects.lt@gmail.com

Registracija internetu

Komentaruose nurodykite kiek kartų per savaitę lankysite užsiėmimus ir nuo kurios dienos.

               JUDESIO PERFORMANSAS

KŪRYBA + JAUSMAI + TEATRAS

Patiriu save - patiriu gyvenimą. Jeigu atstumiame savo jausmus, tuomet nepriimame ir mus supančio pasaulio. Judesys, šokis, improvizacija, kūryba ir specialios metodikos padeda išsilaisvinti iš baimių "kiauto" bei atrasti savo beribes saviraiškos galimybes.

Kūrėja: Jolita Vilčinskienė

            VAIKŲ UŽIMTUMO PROJEKTAI

KŪRYBIŠKAS IR SVEIKAS LAISVALAIKIS

Popamokinė veikla, skirta neformaliam ugdymui, savirealizacijai, bendravimo įgūdžių lavinimui, savęs pažinimui, savirealizacijai, kūrybai, atsipalaidavimui ir sportui. Įdomiai ir prasmingai praleistas laikas, vaikus atitolina nuo žalingų įpročių bei neveiklumo.

Organizatorius: "Flow Projects" ir partneriai.

Trumpai apie mane

JOLITA VILČINSKIENĖ

Kūrėja, organizatorė, fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos lektorė, judesio terapijos specialistė, pilates ir kalanetikos instruktorė, o gal tiesiog moteris, mama, norinti kurti džiugesnį rytojų ir padėti kitiems pažinti savo vidinį pasaulį, kuriame tiek daug šviesos bei meilės.

Mano vaikai buvo pagrindinis stimulas ieškoti kelių į harmoningą bei sveiką gyvenimą. Visada jaučiau, kad sportas turėtų apjungti ne tik fizinę, bet ir emocinę gerovę. Dabar drąsiai galiu paliudyti, kad judesio terapijos užsiėmimuose, papildytuose mano specialia metodika, žmonės atranda ne tik emocinius blokus, įsisenėjusius, žalingus elgesio modelius, bet ir tikruosius save be baimės, be suvaržymų, aktyvius ir galinčius mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka.

Treniruotės man yra kūryba, kurios metu gimsta nuostabūs rezultatai. Kokie? Vieni iš jų - "Flow" pojūtis, kaip mano klientės sako, tarsi su lengvumu grįžtum į save, į čia ir dabar, į būseną be streso, skubėjimo ir betikslio vidinio erzelio. Tai ypač svarbu moterims, norinčioms susigrąžinti vidinę harmoniją ir sutvirtinti raumenis. Juk ne veltui sakoma, kad sveikame kūne - sveika siela.

Daugiau nei dešimtmetį trukusių mokslų ir praktikų dėka, šiandien dalinuosi žiniomis, įgytomis šiose studijose, seminaruose ir užsiėmimuose:

  • 2005.09 - 2006.09 Šiaulių Universitetas.Tęstinių studijų centras. Pedagoginė psichologija.
  • 2010.10 - 2011.09 Lietuvos Sporto Universitetas. Sveikatingumo užsiėmimų trenerės licenzija.
  • 2010 - 2013m. Lietuvos bendrosios gimnastikos asociacijos ir Lietuvos moterų sporto asociacijos narė. Lietuvos Aerobikos federacijos narė. "Aeromix" jėgos pradmenys, step kūno kultūros pamokose, interval training.Organizuojamų ,,Nike", "Vichy", ,,Impuls" konvencijų dalyvė Lietuvoje ir Europoje.
  • 2013 - 2015m.:
  • Michael King pilates instruktorių mokymai.

  • Individualūs Pilates metodikos mokymai. Kristina Zaičenkovienė.
  • Mokymai kineziterapeutams. Įtampą mažinantys pratimai-sveika nugara. ,,Sveiko stuburo mokykla''
  • 2015m. Kūdikių ir vaikų kineziterapijos kursai "Kineziterapijos Akademija"
  • 2016 - 2017m. Kūno psichoterapijos pagrindai.Morit Heitzler. Kūno judesio terapijos. Individualios sesijos ir supervizijos.
  • 2016 m. Funkcinės medicinos pagrindai.Brigita ir Pavelas Zachovajevai.

Nuolatinė improvizacija ir savo kūrybinių galimybių tyrinėjimas įkvėpė naujai inovatyviai veiklai, apjungiančiai socialinius ir kūrybinius projektus. Judesio performansas - viena iš mano brandintų saviraiškos idėjų, kuria noriu atskleisti savo tikrojo kelio paieškos svarbą bei naudą.