FLOW PROJECTS TINKLALAPIS

08/13/2017

Flow Projects veikla gimė iš didelio kūrybinio proveržio ir nenumaldomo noro dalintis patirtimi ir žiniomis, gautomis einant sveikatingumo bei sąmoningumo keliu. Mes tikime, kad nuoširdus noras padėti vaikams iš socialinės rizikos šeimų, taip pat visiems, suaugusiems ir mažiems, siekiantiems fizinės bei psichologinės sveikatos, suteikti motyvacijos, teorinių bei praktinių žinių. Tad kviečiame jungtis ir augti kartu.

Sportas tai tvirtas kūnus, skaidrus protus ir vidinė ramybė

Ir dar daug daugiau... Jeigu esate sveikos gyvensenos entuziastas, turbūt jau žinote, kad fizinė veikla suteikia daug energijos, kurią norisi išnaudoti kūrybiškai ir produktyviai. Ypač vaikai turi neišmatuojamus energijos resursus, kuriuos derėtų naudoti tikslingai, antraip jie įpras prie pasyvaus laisvalaikio namuose, kurio pasekmės, tokios kaip antsvoris, uždarumas ir baimė bendrauti, prastėjanti rega, turės neigiamos įtakos visam likusiam gyvenimui.

Kvėpuoju, judu ir jaučiu -vadinasi gyvenu

Judesio terapija, pilates, kalanetika

Jeigu dar negirdėjote arba žinote visai nedaug, kviečiame susipažinti. Tinkaraščio straipsniuose pateiksime daug naudingos informacijos, patarimų ir pratimų, kuriuos bus saugu išmėginti namuose.

Judesys susijungęs su jausmu išlaisvina kūrybines galias ir natūralų gyvenimo džiaugsmą.

Aš, Jolita, judesio terapeutė, pilates ir kalanetikos instruktorė, dalinsiuosi savo praktika su jumis, jei atsakymų nerasite mūsų tinklaraštyje, visada mielai atsakysiu į jūsų klausimus el. paštu: pasjolita@gmail.com .